Facebook Pixel

Myjka parowa Zeegma Draden

Ocena:
100% of 100
159,00 PLN
  • Rozbudowany zestaw – 9 końcówek czyszczących
  • Wysoka klasa wodoszczelności: IPX4
  • Wydajność: 30 gr/min i temperatura do 110°C
  • Duża moc – 1000 W
  • Bardzo krótki czas nagrzewania
  • Zabezpieczenie w postaci specjalnego przycisku
  • Ciśnienie aż do 3 barów
  • Obrotowa dysza do montowania końcówek
  • Lampka kontrolna
  • Małe, kompaktowe rozmiary

Wydłużona gwarancja – 36 miesięcy

Wysoka temperatura pary skutecznie likwiduje bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje.

1000 W mocy, wysoka wydajność (30 ml/min) i temperatura do 110°C gwarantują efektywne sprzątanie.

Dzięki bogatemu pakietowi aż 9 końcówek Draden wyczyści podłogi, dywany, drzwi, okna, podłogi czy ubrania, przywracając blask nawet trudno dostępnym miejscom.

Moc pary wodnej

Ciśnieniowa myjka parowa Draden to niezastąpione, niezwykle skuteczne urządzenie czyszczące, które sprawdzi się na wielu płaszczyznach. Dzięki podgrzaniu wody do wysokiej temperatury i wypuszczeniu jej pod odpowiednim ciśnieniem, usuwa nawet najbardziej uporczywy brud, nie niszcząc zarazem czyszczonych powierzchni. Doskonale sprawdzi się jako myjka parowa do okien, jak i do tapicerki samochodowej.

Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Zeegma Sap 40RPM 150W
Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Zeegma Sap 40RPM 150W

Szeroka gama zastosowań

Parownica Draden zalicza się do urządzeń wielofunkcyjnych dzięki bogatemu zestawowi dodatkowych akcesoriów. Myjka sprawdzi się w kuchni, łazience, garażu, a nawet w ogrodzie. Zmienne końcówki sprawiają, że Draden z łatwością wyczyści nawet trudno dostępne miejsca. Jest skuteczny w czyszczeniu dywanów, okien, podłóg, ale też tapicerki, fug i szczelin. Dzięki obracanej dyszy i giętkiej przedłużce urządzenie ma dostęp do miejsc pod każdym kątem.

Koniec z bakteriami

Dzięki wysokiej temperaturze pary Draden dezynfekuje sprzątane powierzchnie, całkowicie eliminując większość chorobotwórczych drobnoustrojów, które mogą zagrażać domownikom. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku dzieci i alergików, szczególnie narażonych na szkodliwe działanie bakterii, pasożytów, wirusów czy grzybów.

Myjka parowa Zeegma Draden 1000W 3 bary
Myjka parowa Zeegma Draden 1000W 3 bary

Bez użycia szkodliwych detergentów

Skuteczne czyszczenie zapewniane jest przez mechanizm myjki opierający się wyłącznie na parze wodnej, dzięki czemu szkodliwe detergenty nie są konieczne w użyciu. W trosce o środowisko i zdrowie użytkowników, udało się nam stworzyć niezwykle skuteczne urządzenie, jakim jest myjka parowa Draden.

Myjka parowa Draden swoje działanie opiera wyłącznie na mocy pary wodnej – dzięki zaawansowanemu mechanizmowi urządzenie do skutecznego czyszczenia i dezynfekcji nie wymaga żadnych detergentów, które mogą szkodzić środowisku.

Mały, poręczny rozmiar

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom myjka parowa Draden sprawdzi się w każdym domu. Parownica nie zajmuje dużo miejsca, a niska waga i ergonomiczny uchwyt znacznie usprawniają użytkowanie.

Myjka parowa Zeegma Draden 1000W 3 bary

Bezpieczne i łatwe użytkowanie

Po podłączeniu do zasilania urządzenie w błyskawicznym tempie nagrzewa się do odpowiedniej temperatury. Dzięki całemu systemowi końcówek myjka jest uniwersalnym produktem wielofunkcyjnym. Parownica została wyposażona w zabezpieczenie chroniące przed niewłaściwym użyciem – w trosce o użytkownika na przycisku uruchamiającym parę znajduje się również dodatkowy system zabezpieczający. Mechanizm chroni także przed otwarciem pojemnika, gdy woda jest gorąca.

Myjka parowa Zeegma Draden 1000W 3 bary

Standardowa dysza

Końcówka znajdzie zastosowanie przy czyszczeniu większości powierzchni. Silny strumień pary nie daje brudowi żadnych szans.


Twarde włosie

Końcówka z twardym włosiem służy do czyszczenia twardych powierzchni, jak posadzki czy tarasy. Skutecznie usuwa trudne, nawet wieloletnie zabrudzenia.


Metalowe włosie

Element przeznaczony jest głównie do czyszczenia metalowych powierzchni. Sprawdzi się na twardych, odpornych na zarysowania elementach.

Dysza Turbo

Końcówka zaprojektowana do najbardziej zabrudzonych miejsc. Względem standardowej nakładki, Turbo zwiększa ciśnienie strumienia pary, efektywnie dezynfekując czyszczoną powierzchnię.


Dysza kątowa

Nakładka, która pozwala dotrzeć do trudno dostępnych lub zakrytych miejsc.


Frotka

Przeznaczona do czyszczenia tapicerki, dywanów i powierzchni materiałowych. Ścierka frotte absorbuje brud i wchłania trudno usuwalne plamy, nie wpływając na strukturę materiału. W zestawie znajdują się 2 sztuki.

Myjka parowa Zeegma Draden 1000W 3 bary
Myjka parowa Zeegma Draden 1000W 3 bary

Ściągaczka z nakładką do płaskich powierzchni

Przeznaczona do czyszczenia luster, szyb, kabin prysznicowych itp. Doskonale radzi sobie z zaschniętym brudem, przywracając przejrzystość i blask, nie zostawiając jednocześnie smug.


Przedłużka

Giętka, elastyczna przedłużka znacznie zwiększa zakres pracy parownicy i ułatwia dotarcie do oddalonych miejsc. Można stosować do niej dołączone końcówki.


W zestawie znajduje się również wygodna miarka z lejkiem, pozwalająca na napełnienie zbiornika urządzenia.

Specyfikacja
Więcej informacji
Moc1000 W
Wydajność30 gr/min
Pojemność zbiornika350 ml (optymalne napełnienie 250ml)
Czas nagrzewania2:30 min
Czas pracy ciągłej8 minut
Ciśnienie3 bar
Tempetatura pracy110 oC
WodoszczelnośćIPX4
WyposażenieZabezpieczenie przed dziećmi
Wymiary28,5 x 14x 22,8 cm
Waga produktu1,23 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Myjka parowa Zeegma Draden
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!