Sprzątanie

 1. Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Basic 1500PA

  Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Basic

  Ocena:
  93%
  Cena promocyjna 399,00 PLN 499,00 PLN
  Brak w magazynie
 2. Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti 120W

  Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti

  Ocena:
  98%
  Cena promocyjna 299,00 PLN 399,00 PLN
 3. Mop parowy Zeegma Puur 1500W

  Mop parowy Zeegma Puur

  Ocena:
  100%
  Cena promocyjna 179,00 PLN 199,00 PLN
 4. Myjka parowa Zeegma Draden 1000W 3 bary

  Myjka parowa Zeegma Draden

  Ocena:
  100%
  Cena promocyjna 89,00 PLN 99,00 PLN

Szybkie i efektywne sprzątanie? Poznaj nową linię urządzeń AGD, które nie tylko ułatwią dbanie o czystość, ale także pozwolą zaoszczędzić czas na tych codziennych czynnościach. Zaprojektowane w oparciu o holenderski design, dodadzą twojemu mieszkaniu szyku i elegancji. Prosta i intuicyjna obsługa pozwolą jeszcze łatwiej doprowadzić do porządku nie tylko mieszkanie, ale i ubrania. Oszczędność czasu i miejsca to cechy, które wyróżniają nasze urządzenia na tle innych. W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości urządzenia sprzątające i usprawniające sprzątanie.

Pozwól sobie na chwile relaksu, podczas gdy odkurzacz automatyczny samodzielnie wysprząta Twoje mieszkanie. Dzięki integracji z aplikacją będziesz mieć pełen wgląd w możliwości urządzenia, a nieskazitelna czystość domu będzie zapewniona nawet podczas Twojej nieobecności. Wielofunkcyjna, poręczna myjka parowa zadba zaś o detale, dzięki bogatemu zestawowi końcówek, które sprawią, że urządzenie wyczyści nawet najbardziej trudno dostępne miejsca.

Oferujemy również kompaktową parownicę do ubrań, która sprawdzi się nawet w podróży. Poza efektywnym prasowaniem możesz dzięki niej również odświeżyć ubranie oraz wyczyścić drobne zabrudzenia. Co więcej, w tej kategorii znajdziesz też pionowy odkurzacz, odkurzacz bezworkowy oraz mop parowy.