Facebook Pixel

Odkurzacz bezworkowy Zeegma Zonder Base Jet

Ocena:
80% of 100
Cena promocyjna 289,99 PLN Regular Price 599,99 PLN
  • Technologia cyklonowa – PowerSuction
  • Duża moc ssania – do 20000 PA
  • Jeden z największych zbiorników na kurz na rynku – 2 litry
  • Klasa energetyczna A
  • Najlepsza filtracja kurzu – klasa A
  • Skuteczność odkurzania podłóg twardych – klasa A
  • 2 filtry HEPA H13 + możliwość ich mycia
  • Cicha praca - max do 78 db
  • Przyjazny dla alergików
  • Moc nominalna silnika – 899 W

Wydłużona gwarancja – 36 miesięcy

Posiada regulację obrotów silnika, która wpływa na siłę ciągu, głośność odkurzacza i ilość zużywanej przez niego energii.

W odróżnieniu od workowych odkurzaczy powietrze wprowadzane jest w ruch wirowy, oddzielając kurz i inne zanieczyszczenia, co zapewnia skuteczniejsze czyszczenie bez względu na stopień zapełnienia zbiornika.

Turboszczotka jeszcze skuteczniej sprząta trudne do usunięcia drobne nieczystości, sprawiając, że nawet włos nie zostanie podłodze.

Poznaj siłę cyklonu

Dzięki ulepszonej technologii cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o idealną czystość w domu. Urządzenie wyposażone jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera skuteczność odkurzania, jak również neutralizację szkodliwych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.

Niewielkie gabaryty i pojemny zbiornik sprawiają, że Zonder Base Jet jest wygodny w użytkowaniu i przechowywaniu. Ponadczasowa stylistyka i neutralne kolory, w jakich odkurzacz jest dostępny, sprawiają, że pasuje do każdego rodzaju wnętrz.

Odkurzacz bezworkowy Zeegma Zonder Base Jet
Odkurzacz bezworkowy Zeegma Zonder Base Jet

Efektywne sprzątanie

Ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że korzystanie z odkurzacza Zonder Base Jet jest niesamowicie komfortowe. Dzięki wyjątkowo niskiej wadze urządzenia, kompaktowym wymiarom oraz gumowym kołom Zonder Base Jet sprawnie podąża za użytkownikiem, nie obijając progów i nie rysując podłóg.

Kontrola temperatury

Zonder Base Jet został wyposażony w funkcję kontroli temperatury i konieczności oczyszczenia filtrów. W przypadku nadmiernego ich zabrudzenia lub zapełnienia zbiornika odkurzacz wyłącza się. Takie działanie eliminuje ryzyko przegrzania się urządzenia.

Praktyczne rozwiązania

Wystarczy kilka sekund, aby poprzez naciśnięcie przycisku, zwinąć aż 5-metrowy kabel. Dodatkowo Zonder Base Jet wyposażony jest w specjalny uchwyt pozwalający na jego swobodne przenoszenie. Na obudowie odkurzacza znajduje się także drugi uchwyt umożliwiający wygodne „zaparkowanie” teleskopowej rury wraz z szeroką końcówką. Urządzenie posiada również możliwość regulacji przepływu powietrza, co sprawia, że odkurzanie jest jeszcze bardziej dostosowane do potrzeb użytkownika.

Odkurzacz bezworkowy Zeegma Zonder Base Jet

Odkurzanie z dużą mocą - klasa A

Zonder Base Jet oferuje najwyższą skuteczność odkurzania na twardych powierzchniach (międzynarodowa klasa A). Dzięki bogatemu zestawowi końcówek doskonale radzi sobie również z dywanami oraz trudno dostępnymi miejscami. Zonder Base Jet spełnia także restrykcyjne normy energooszczędności ERP.

Odkurzacz bezworkowy Zeegma Zonder Base Jet

Wygodne czyszczenie filtrów i pojemnika

Elementy zbiornika Zonder Base Jet są łatwe w czyszczeniu, co zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo odkurzacz można w łatwy sposób opróżnić, czego nie trzeba robić często, gdyż w urządzeniu zastosowano jeden z największych na rynku zbiorników o pojemności aż 2 litrów.

Odkurzacz bezworkowy Zeegma Zonder Base Jet

Bogaty zestaw

Zestaw odkurzacza Zonder Base Jet zawiera szeroki pakiet akcesoriów – metalową chromowaną rurę teleskopową, elastyczną rurę z tworzywa sztucznego, nakładkę do podłóg twardych i miękkich, dużą turboszczotkę do podłóg twardych i miękkich, nakładkę szczelinową 2 w 1, okrągłą nakładkę ze szczotką, nakładkę do powierzchni miękkich oraz 2 filtry HEPA wielokrotnego użytku.

Specyfikacja
Więcej informacji
Moc899 W
Moc ssania20000 PA
Zbiornik na kurz2 l
System cyklonowyTak
Klasa energooszczędnościA
Głośność pracy78 dB
Wskaźnik akumulatoraNie
Ochrona przed rozładowaniemNie
Separator kurzuNie
Skuteczność odkurzania na twardych podłogachA
Skuteczność odkurzania na dywanachC
Odkurzanie na sucho i mokroNie
Reemisja kurzuA
FiltryHEPA H13, wylotowy HEPA
Funkcja mycia podłóg na mokroNie
Przewód zasilającyZwijany, 5m
Waga produktu4,93 kg
Dostępne funkcjeZabezpieczenie przed przegrzaniem, gumowe koła
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Odkurzacz bezworkowy Zeegma Zonder Base Jet
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!