Facebook Pixel

Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Next

Ocena:
95% of 100
Cena promocyjna 699,99 PLN Regular Price 999,00 PLN
 • Automatyczne sprzątanie wielu rodzajów powierzchni
 • 6 trybów pracy
 • Dedykowana aplikacja na smartfony
 • Obsługa aplikacją, pilotem lub za pomocą komend głosowych
 • Kompatybilność z Amazon Alexa i Google Home
 • Odnajdywanie drogi dzięki zaawansowanym czujnikom
 • Funkcja mopowania na mokro
 • Zaawansowany filtr HEPA i 3 stopnie filtracji – robot przyjazny dla alergików
 • 3 tryby mocy ssania – od 1500 do 2150 PA
 • Cicha praca – 50 dB
 • Nawet 120 minut odkurzania na jednym ładowaniu

Wydłużona gwarancja – 36 miesięcy

Antyalergiczny filtr neutralizujący szkodliwe drobnoustroje i alergeny.

Aplikacja na systemy Android i iOS pozwalająca na kontrolę pracy robota oraz ustawianie harmonogramu sprzątania.

Zonder Robo skutecznie czyści wiele rodzajów powierzchni, a poza odkurzaniem może również myć podłogi na mokro.

Wszechstronny pomocnik

Zonder Robo Next to zaawansowany odkurzacz automatyczny przystosowany do skutecznego czyszczenia zróżnicowanych powierzchni. Znakomite rezultaty sprzątania zawdzięcza nie tylko regulowanej mocy ssania czy wydajnemu systemowi filtracji, ale również funkcji mopowania, zarówno na mokro, jak i sucho. Szerokie zastosowanie urządzenia pozwala dokładnie wyczyścić podłogi, usuwając kurz, grzyby, roztocza, sierść i inne zanieczyszczenia. Zonder Robo Next to optymalna propozycja dla wszystkich, którzy chcą uczynić swoją codzienną rutynę niezależną od aktywności związanych z tradycyjnymi metodami sprzątania.

Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo 1500PA
Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo 1500PA

Ty planujesz, on pracuje!

Zonder Robo Next jest obsługiwany za pomocą dedykowanej aplikacji Weback dostępnej na urządzenia mobilne (Android, iOS). Pozwala ona m.in. zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota, skutecznie wybierać optymalne tryby pracy czy utworzyć harmonogram sprzątania. Odkurzacz może być też zarządzany za pomocą pilota. Zonder Robo Next jako urządzenie typu Smart jest kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home, dzięki czemu robotem można administrować poprzez polecenia głosowe.

Zaawansowane wyszukiwanie drogi

Aby zwiększyć efektywność sprzątania, odkurzacz Zonder Robo Next został wyposażony w rozbudowaną sieć sensorów gwarantujących mu bezpieczną pracę i precyzyjne działanie. Wśród nich znajduje się 15 sensorów antykolizyjnych, czujnik fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi oraz żyroskop. Pozwalają one na skuteczną orientację w przestrzeni i łatwe znajdowanie drogi między meblami, ścianami czy przedmiotami leżącymi na podłodze. Ponadto zastosowane czujniki chronią urządzenie m.in. przed upadkiem ze schodów.

Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo 1500PA
Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo 1500PA

Czystość w każdym miejscu

Zonder Robo Next dociera do każdego wskazanego zakamarka. W sprawnym przemieszczaniu się po pomieszczeniu wspierają go 2 duże gumowe koła ze specjalnym bieżnikiem pozytywnie wpływającym na przyczepność urządzenia i zapobiegającym zostawianiu śladów na powierzchni. Z kolei ich średnica (7,1 cm) pozwala odkurzaczowi pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

Od płytek po dywany

Odkurzacz samojezdny Zonder Robo Next został tak skonstruowany, by skutecznie mógł posprzątać powierzchnie o zróżnicowanym charakterze – od paneli podłogowych, przez kafelki, po tradycyjne wykładziny czy dywany z krótkim włosiem. Robot sprzątający posiada kompaktowe rozmiary (7,6 cm wysokości), które dają mu możliwość dotarcia do trudno dostępnych powierzchni, np. pod łóżkiem. Natomiast aluminiowy stelaż sprawia, że Zonder Robo Next jest lekki i wytrzymały.

Wbudowany filtr HEPA

Dzięki zaawansowanemu filtrowi HEPA Zonder Robo Next zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza oraz zarodniki grzybów, co jest niezwykle istotne dla alergików. Dzięki pełnej zmywalności filtr zachowuje długą żywotność, a jego regularne czyszczenie pozwala na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza. Aby zapewnić pełne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspomagany przez dodatkowy filtr gąbkowy oraz filtr mechaniczny.

Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo 1500PA
Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo 1500PA

Efektywne sprzątanie

Centralna szczotka odkurzacza współdziała z dwiema szczotkami krawędziowymi, które dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno dostępnych miejsc. Ponadto w zestawie Zonder Robo Next znajduje się również nakładka mopująca z mikrofibry. Wraz z silnikiem o dużej mocy dysponującym 3 trybami ssania (od 1500 do 2150 Pa) zapewniają one maksymalną wydajność sprzątania. Obszerny pojemnik na kurz (800 ml) gwarantuje z kolei długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania odkurzacza.

Urządzenie wyróżnia się bardzo cichą pracą (50 dB), dzięki czemu nie zakłóca odpoczynku czy wykonywania codziennych obowiązków. Ponadto Zonder Robo Next został wyposażony w wytrzymałą baterię pozwalającą nawet na 120 minut pracy bez konieczności ładowania. W przypadku niskiego poziomu energii urządzenie samodzielnie kieruje się do stacji dokującej.

Wiele trybów pracy

Tryb INTELIGENTNY (domyślny) – tryb automatycznego sprzątania, który stanowi najbardziej optymalny sposób pracy dostosowywany przez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, jednocześnie udostępniając robotowi możliwość swobodnego korzystania z każdego z poniższych trybów.
Tryb PUNKTOWY (miejscowy) – odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment zacznie lśnić czystością.
Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN (czyszczenie krawędzi) – robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych. Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc jest bardzo dokładne.
3 TRYBY SSANIA (automatyczny, cichy, turbo) – to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami.
Tryb PLANOWANY – w tym trybie odkurzacz automatycznie rozpocznie sprzątanie o wcześniej określonej godzinie. Istnieje również możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych.
Tryb NAWILŻENIE – pozwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem, jednocześnie odkurzając i myjąc podłogi.

Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo 1500PA

Specyfikacja
Więcej informacji
Moc ssaniaod 1500 do 2150 Pa
Zbiornik na kurz800 ML
Zbiornik na wodę180 ML
ZasilanieBateria 2600 mAh LI-ION
Czas pracyDo 120 minut
Czas ładowania4 godziny
Automatyczne ładowanieTak
CzujnikiŻyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, czujnik fizyczny oraz antyupadkowy
Filtr HepaTak
Funkcje czyszczeniaInteligentny, Punktowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby ssania, Planowany, Nawilżenie
Funkcja mycia podłóg na mokroTak
Dostępne funkcjeWifi, Aplikacja, Sterowanie głosem, Sterowanie pilotem
WymiaryŚrednica 32 cm, Wysokość 7,6 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Next
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!