Facebook Pixel

Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV

Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 249,99 PLN Regular Price 399,99 PLN
 • Duża pojemność zbiornika – 8 litrów
 • 3-stopniowa regulacja intensywności mgiełki
 • Sterylizująca lampa UV
 • Niski pobór energii – 28 W
 • Zaawansowany zewnętrzny higrometr – pomiar poziomu wilgotności i temperatury w pomieszczeniu
 • Timer – możliwość zarządzania czasem pracy urządzenia
 • Bezpieczna konstrukcja – ochrona przed wylewaniem się wody
 • Czytelny podświetlany wyświetlacz LCD
 • Sterowanie za pomocą pilota lub panelu dotykowego
 • Funkcja aromaterapii
 • Funkcja trybu nocnego
 • Wysoka wydajność i cicha praca
 • Zmniejszenie ryzyka przeziębień i alergii

Wydłużona gwarancja – 36 miesięcy

Urządzenie posiada 8-litrowy zbiornik na wodę, który pozwala na 7 dni nawilżania bez uzupełniania wody przy rekomendowanym czasie dziennego działania.

Neutralizuje szkodliwe bakterie i drobnoustroje w wychodzącej mgiełce.

Nawilżanie powietrza pozytywnie wpływa na jakość snu i wypoczynku.

Zdrowe nawilżanie

Odpowiednia wilgotność powietrza w pomieszczeniu świetnie wpływa nie tylko na zdrowie, ale też na dobre samopoczucie. Jesienią i zimą, kiedy aktywnie używane jest ogrzewanie, w pomieszczeniach dominuje suche powietrze. W przywróceniu rekomendowanego poziomu wilgotności pomoże nawilżacz Zeegma Vers UV. Urządzenie skutecznie oczyści powietrze z drobnoustrojów i pyłków kurzu, dając w ten sposób możliwość zadbania o lepsze zdrowie i kondycję dróg oddechowych.

Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV

Bardzo łatwe napełnianie

Vers UV jest skonstruowany w taki sposób, aby łatwo można było uzupełnić zbiornik bez konieczności rozmontowywania czy przenoszenia nawilżacza. Wystarczy otworzyć specjalnie zaprojektowaną klapkę znajdującą się na górnym module urządzenia i wlać wodę, która trafia do 8-litrowego zbiornika, przechodząc przez filtr węglowy.

Sterylizacja UV i filtr węglowy

Nawilżacz Zeegma Vers UV posiada wysokiej jakości lampę UV sterylizującą wydzielaną mgiełkę. W ten sposób urządzenie nawilża pomieszczenie mgiełką wolną od szkodliwych bakterii i drobnoustrojów. W modelu Vers UV zastosowano również filtr węglowy, który zapobiega osadzaniu się kamienia na elementach urządzenia, wydłużając tym samym jego żywotność.

Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV

Wydajny zbiornik o szczelnej konstrukcji

Dzięki dużemu, 8-litrowemu zbiornikowi Vers UV może pracować do 26 godzin bez przerwy. W przypadku korzystania z urządzenia zgodnie z rekomendacjami (3-4 godzinny dziennie) zapewnia ono 7 dni nawilżania powietrza bez konieczności napełniania pojemnika. W celu zabezpieczenia przed rozlewaniem się wody główny mechanizm Vers UV został umieszczony w jego górnej części. Natomiast w dolnym module znajduje się zbiornik na wodę posiadający miarę określającą jej poziom. Takie rozwiązanie pozwala na bezpieczny pobór wody, a wysoka budowa sprawia, że wydmuchiwana przez urządzenie mgiełka nie osadza się na podłodze. Duża pojemność i wydajność (300 ml/h) powodują, że nawilżacz znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach o powierzchni do 50 m².

Aromaterapia

Nawilżacz Vers UV został wyposażony w zbiornik na olejki eteryczne. Dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane jako narzędzie do aromaterapii poprawiającej samopoczucie oraz działającej prozdrowotnie. Zeegma Vers UV korzysta ze wszystkich dostępnych zapachów i rodzajów olejków eterycznych, jednak kilka z nich jest szczególnie rekomendowanych ze względu na swoje właściwości:

 • Olejek lawendowy – działa uspokajająco. Znajduje szczególne zastosowanie w przypadku problemów z zasypianiem.
 • Olejek sosnowy – zwiększa koncentracje i odporność, a także pomaga oczyścić umysł. Stanowi duże wsparcie dla osób intensywnie pracujących i uczących się.
 • Olejek z drzewa herbacianego – działa antybakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo. Znakomicie sprawdza się w okresie jesienno-zimowym.
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV

Wygodne użytkowanie

Zastosowanie funkcji timera pozwala ustalić czas aktywności nawilżacza (do 12 godzin), po którym Vers UV się wyłączy. Z kolei bezprzewodowy pilot daje możliwość zdalnego sprawowania kontroli nad urządzeniem i regulowania parametrów jego pracy.

Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV

Regulacja nawilżania

Trójpoziomowa regulacja nawilżania pozwala dostosować ilość wydzielanej mgiełki do potrzeb użytkownika. Vers UV posiada także funkcję utrzymywania wilgotności. Używając tej opcji, urządzenie pracuje tak długo, aż wyznaczony poziom nawilżenia nie zostanie osiągnięty. Zaawansowany zewnętrzny higrometr regularnie sprawdza wartość wilgotności powietrza i gdy ta spadnie poniżej określonego poziomu, Vers UV samoczynnie wznawia działanie.

Oszczędność energii i cicha praca

Zeegma Vers UV jest urządzeniem, które wyróżnia się niskim poziomem zużycia energii (28 W) oraz cichą pracą (do 35 dB przy maksymalnych obrotach). Znakomicie sprawdza się w trybie nocnym, ponieważ działa ciszej od wskazanej maksymalnej głośności, a ponadto wyświetlacz wyłącza się, by nie zakłócać ciemności emitowanym światłem.

Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers UV

Czytelny wyświetlacz i wygodny panel sterowania

Wszystkie funkcje urządzenia wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu LCD. Z kolei wygodne przyciski znajdujące się na pokrywie górnej części nawilżacza gwarantują komfortową obsługę urządzenia.

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelVers UV
Moc28 W
Wydajność300 ml/h
Wielkość pomieszczenia50 m2
Wymiary74,5 x 26 x 24 cm
Pojemność zbiornika8 L
Wskaźnik poziomu wodyTak
Technologia ultradźwiękowaTak
DyszaObrotowa
Funkcja aromaterapiiTak
Funkcja ciepłej i zimnej paryNie
Filtr powietrzaKarbonowy
WyświetlaczLCD
Tryb nocnyTak
Lampka nocnaNie
TimerTak
Automatyczne wyłączenieTak
Poziom hałasu35 dB
Cicha pracaTak
PilotTak
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!