Facebook Pixel

Nawilżacz powietrza Zeegma Vers Ion Black

Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 199,99 PLN Regular Price 299,00 PLN
 • Duża pojemność zbiornika – 4 litry
 • 3-stopniowa regulacja intensywności mgiełki
 • Funkcja jonizacji
 • Niski pobór energii – 28 W
 • Zaawansowany zewnętrzny higrometr – pomiar poziomu wilgotności i temperatury w pomieszczeniu
 • Timer – możliwość zarządzania czasem pracy urządzenia
 • Podświetlany czytelny podświetlany wyświetlacz LCD
 • Sterowanie za pomocą panelu dotykowego
 • Funkcja aromaterapii
 • Wysoka wydajność i cicha praca
 • Zmniejszenie ryzyka przeziębień i alergii

Wydłużona gwarancja – 36 miesięcy

Wysoka wydajność urządzenia przy niskim poziomie poboru energii (28 W).

Jonizacja powietrza zmniejsza ilość kurzu i szkodliwych mikroorganizmów w powietrzu.

Nawilżanie powietrza pozytywnie wpływa na jakość snu i wypoczynku.

Zdrowe nawilżanie

Odpowiednia wilgotność powietrza w pomieszczeniu świetnie wpływa nie tylko na zdrowie, ale też poprawia samopoczucie. Jesienią i zimą, kiedy aktywnie używane jest ogrzewanie, w pomieszczeniach dominuje suche powietrze. W przywróceniu rekomendowanego poziomu wilgotności pomoże nawilżacz Zeegma Vers ION. Urządzenie skutecznie oczyści powietrze z drobnoustrojów i pyłków kurzu, dając w ten sposób możliwość zadbania o lepsze zdrowie i kondycję dróg oddechowych.

Nawilżacz powietrza Zeegma Vers ION White
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers ION White

Funkcja jonizacji

Nawilżacz Zeegma Vers ION został wyposażony w funkcję jonizacji powietrza, która pomaga ograniczyć obecność alergenów w pomieszczeniu. Urządzenie wytwarza dużą ilość ujemnych ładunków, które odpowiednio przeciwdziałają szkodliwym ładunkom o wartościach dodatnich. Dzięki temu unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu oraz chorobotwórcze mikroorganizmy, w tym wirusy i bakterie, są neutralizowane. Funkcja jonizacji jest szczególnie przydatna dla osób cierpiących na alergie wziewne.

Pojemny zbiornik i wygodne użytkowanie

Zeegma Vers ION posiada duży, 4-litrowy zbiornik. Dzięki temu może działać aż do 12 godzin bez przerwy. Rekomendowany czas dziennej pracy urządzenia, który wynosi 3-4 godziny, pozwala na 4 dni nawilżania powietrza bez konieczności uzupełniania wody. Vers ION został zaprojektowany w taki sposób, by użytkownik mógł swobodnie zadecydować, w jakim zakresie oraz w jakich godzinach urządzenie ma pracować. Posiada funkcję timera, który daje możliwość zaplanowania godziny wyłączenia nawilżacza. Duży zbiornik na wodę oraz wysoka wydajność (280 ml/h) powodują, że urządzenie znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach o powierzchni do 50 m². Nawilżacz został wyposażony w możliwość działania w cichym trybie nocnym.

Nawilżacz powietrza Zeegma Vers ION White
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers ION White

Regulacja nawilżania

Trójpoziomowa regulacja nawilżania pozwala dostosować ilość wydzielanej mgiełki do potrzeb użytkownika. Vers ION posiada także funkcję utrzymywania wilgotności. Używając tej opcji, urządzenie pracuje tak długo, aż wyznaczony poziom nawilżenia nie zostanie osiągnięty. Wbudowany higrometr regularnie sprawdza wartość wilgotności powietrza i gdy ta spadnie poniżej określonego poziomu, Vers ION samoczynnie wznawia działanie.

Aromaterapia

Nawilżacz Vers ION został wyposażony w zbiornik na olejki eteryczne. Dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane jako narzędzie do aromaterapii poprawiającej samopoczucie oraz działającej prozdrowotnie. Zeegma Vers ION korzysta ze wszystkich dostępnych zapachów i rodzajów olejków eterycznych, jednak kilka z nich jest szczególnie rekomendowanych ze względu na swoje właściwości:

 • Olejek lawendowy – działa uspokajająco. Znajduje szczególne zastosowanie w przypadku problemów z zasypianiem.
 • Olejek sosnowy – zwiększa koncentracje i odporność, a także pomaga oczyścić umysł. Stanowi duże wsparcie dla osób intensywnie pracujących i uczących się.
 • Olejek z drzewa herbacianego – działa antybakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo. Znakomicie sprawdza się w okresie jesienno-zimowym.
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers ION White
Nawilżacz powietrza Zeegma Vers ION White

Czytelny wyświetlacz i wygodny panel sterowania

Wszystkie funkcje nawilżacza prezentowane są na czytelnym wyświetlaczu LCD, a panel z wygodnymi przyciskami gwarantuje komfortową obsługę urządzenia.

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelVers Ion Black
Moc28 W
Wydajność280 ml/h
Wielkość pomieszczenia50 m2
Wymiary16 x 16 x 52 cm
Pojemność zbiornika4 L
Wskaźnik poziomu wodyTak
Technologia ultradźwiękowaTak
DyszaTak
Funkcja aromaterapiiTak
Funkcja ciepłej i zimnej paryNie
WyświetlaczLCD
Tryb nocnyTak
Lampka nocnaNie
TimerTak
Automatyczne wyłączenieTak
Poziom hałasu35 dB
Cicha pracaTak
PilotNie
TermometrTak
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!