Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Zeegma
Płać tak jak lubisz w Zeegma

Postaw na praktyczny prezent!

Postaw na praktyczny prezent!

 

Początek grudnia to idealny czas na kupowanie prezentów. Chcąc uniknąć przedświątecznej bieganiny, możesz już teraz dokonać wyboru. Naszą propozycją jest upominek praktyczny i przyjemny jednocześnie! W oparciu o najnowszy asortyment Zeegmy, przygotowaliśmy zestawienie:

  • dla tych, którzy stawiają na zdrową dietę,
  • dla osób, kochających gotowanie,
  • tych, którzy uwielbiają czystość.

Pamiętaj! Im lepiej znasz odbiorcę, tym łatwiej jest dobrać produkt. Zaczynamy!

 

Dla dbających o zdrowie

Mając na uwadze zdrowie naszych najbliższych, warto podsunąć im domowych pomocników, którzy są skuteczni w dostarczaniu porcji witamin przez cały rok. Wiosną, kiedy mamy dostęp do świeżych warzyw i owoców, nietrudno o włączenie ich do codziennej diety. Problem zaczyna się jesienią. Na szczęście z pomocą przychodzą wyciskarki i blendery kielichowe!

Wyciskarka wolnoobrotowa Zeegma Sap Pro gwarantuje przygotowanie zdrowych soków, przecierów oraz sorbetów z warzyw i ziół, z zachowaniem ich cennych wartości odżywczych. Dzięki ośmiu trybom pracy i trzem sitom jesteś w stanie dostosować wyciskarkę do swoich potrzeb - w zależności od wyciskanego produktu i oczekiwań względem konsystencji. Ułatwieniem w użytkowaniu jest tryb wstępnego mycia, który usuwa większość pozostałości po warzywach i owocach.

Blender Kielichowy Zeegma Grand Vitamine – to, jak sama nazwa wskazuje, blender do przygotowywania koktajli pełnych witamin. Został wyposażony w duży kielich o pojemności 1,75 l  i 6 noży tnących. Niezawodna konstrukcja radzi sobie z twardymi warzywami, orzechami i lodem. 3 tryby i 10 poziomów prędkości bez problemu wystarczą do przygotowania smacznych i zdrowychsmoothie.

Dla kochających gotować

Jeśli wśród Twoich bliskich jest miłośnik gotowania i pieczenia, to może pod choinką powinien znaleźć nowy sprzęt ułatwiający pracę? W ten sposób oprócz wygody, którą zapewniają kuchenne urządzenia, może zyskać coś więcej - zdrowe, przygotowane bez tłuszczu, wersje popularnych potraw.

Robot Planetarny Zeegma Planet Chef – to pomoc w mieszaniu, zagniataniu i ubijaniu składników. Przygotuje każde ciasto - lepkie i twarde, masę, kremy oraz sosy. Dzięki systemowi planetarnemu wymienne końcówki obracają się dookoła misy i wokół własnej osi sprawiając, że wszystkie produkty są dokładnie mieszane bez powstawania martwego pola. Duża moc 2200 W w połączeniu z 7-stopniową regulacją prędkości zapewniają precyzję pracy.

Frytkownica beztłuszczowa Zeegma Knapper - opiera się na technologii Quick Air, czyli cyrkulacji gorącego powietrza. To właśnie dzięki niej posiłki przygotowane w tym urządzeniu zachowują swoje wartości odżywcze i pełnię smaku, a do tego są niskokaloryczne. Można w niej przygotować nie tylko potrawy smażone, ale także pieczone, duszone czy grillowane. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu, wystarczy włożyć jedzenie do pojemnika, dostosować temperaturę, ustawić czas i gotowe!

Dla lubiących porządek

Obowiązki domowe potrafią być wyczerpujące, a codzienne odkurzanie wymaga od nas czasu i energii. Dobra wiadomość dla osób lubiących porządek jest taka, że z zaawansowanym sprzętem Zeegma utrzymanie czystości może być łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeśli poszukujesz prezentu dla kogoś bliskiego, kto sprząta codziennie, to polecamy produkty, które sprawią mu prawdziwą przyjemność!

Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Klaar – to świetny pomocnik w wygodnym i łatwym sprzątaniu. Zmaganie się z codziennym odkurzaniem może nabrać zupełnie nowej jakości. Odkurzacz pionowy posiada możliwość zmiany ustawień (3 tryby pracy: Eco, Auto, Turbo) oraz zestaw różnorodnych końcówek, w tym turboszczotkę LED 2w1 z wymiennym wkładem, która sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Stacja dokująca gwarantuje bezproblemowe ładowanie i wygodne przechowywanie. Pionowa rączka zapewnia większy zasięg i komfort pracy. 

Robot sprzątający Zeegma Zonder Robo Vision – to wersja dla zabieganych. Oszczędza czas, odkurza i myje różnego rodzaju nawierzchnie w całym domu. Podobnie jak wspomniany wcześniej model pionowy, robot jest odpowiedni dla alergików. Posiada 2 stopnie filtracji, w tym wbudowany filtr HEPA oraz lampę UV, która dezynfekuje czyszczone powierzchnie. Specjalne czujniki i kamera skanują oraz zapamiętują sprzątane powierzchnie. Dzięki temu, Robo Vision samodzielnie radzi sobie z zanieczyszczeniami na podłodze, a Ty masz więcej czasu dla siebie.

Dobierając prezent idealny, zastanów się, jaki jest Twój bliski, na czym mu zależy i co jest jego pasją? Praktyczny i dobrany do jego potrzeb produkt z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę!