Facebook Pixel

Blender kielichowy Zeegma Grand Vitamine

Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 229,99 PLN Regular Price 599,99 PLN
 • Potężny silnik o mocy 1600 W
 • 3 automatyczne tryby pracy
 • Duży, szklany kielich 1,75 L
 • Płynna regulacja prędkości
 • 6 noży tnących ze stali nierdzewnej
 • ThermoFuse – automatyczna kontrola temperatury urządzenia

Wydłużona gwarancja – 36 miesięcy

Zeegma Grand Vitamine to blender o potężnej mocy silnika 1600 W, który jest niezastąpioną pomocą kuchenną. Dzięki 6 nożom tnącym ze stali nierdzewnej bez problemu zmiksujesz nawet najtwardsze owoce i warzywa na pyszne soki, koktajle, czy sorbety. 3 tryby oraz 10 poziomów prędkości bez problemu radzi sobie z najdokładniejszym blendowaniem składników, a nawet z kruszeniem lodu.

Blender kielichowy Zeegma Grand Vitamine
Blender kielichowy Zeegma Grand Vitamine

Duży kielich 1,75L

Blender Zeegma Grand Vitamine został wyposażony w duży kielich o pojemności 1,75 L, dzięki któremu możesz przygotować pyszne soki i koktajle dla całej rodziny i gości! Pozwala to także zrobić znacznie więcej ulubionych napojów, które następnie można zabrać ze sobą na wycieczkę, lub do pracy, czy szkoły. Kielich został wykonany z grubego, hartowanego szkła, który w połączeniu z metalową obudową sprawiają, że blender jest niezwykle wytrzymały i pozwala również na miksowanie gorących składników.

Smaczne domowe soki i koktajle

Dzięki wielofunkcyjności urządzenia, Grand Vitamine doskonale rozdrabnia owoce, warzywa, zioła, a nawet lód sprawiając, że dostarczenie potrzebnych witamin i minerałów jest znacznie łatwiejsze. Możesz zadbać o zdrowie przez 365 dni w roku i niezależnie od pory roku bez problemu przygotować między innymi:

 • Pełne witamin soki warzywne i owocowe
 • Koktajle na mleku, jogurcie lub kefirze
 • Orzeźwiające i pełne smaku smoothie
 • Pyszne i zdrowe sorbety
 • Smaczne i orzeźwiające drinki
 • Mieszanki ziołowe na sosy oraz miksy z miękkich warzyw
 • Kruszony lód
Blender kielichowy Zeegma Grand Vitamine
Blender kielichowy Zeegma Grand Vitamine

3 automatyczne tryby pracy

Blender kielichowy Zeegma Grand Vitamine został wyposażony w aż 3 automatyczne tryby pracy, które ułatwiają pracę z urządzeniem.

Tryb Pulse – tryb pulsacyjny, który doskonale nadaje się do rozdrabniania twardszych produktów, takich jak marchew lub burak, które lepiej miksować stopniowo. Aby wykonać swoją pracę doskonale, ostrza miksera na przemian zwalniają i przyspieszają.

Tryb Ice Crushing – tryb kruszenia lodu. Wystarczy wsypać kostki lodu i wybrać tę funkcję, a blender sam dostosuje prędkość, by wykonać swoją pracę.

Tryb Auto Clean – tryb automatycznego czyszczenia. Po wlaniu do otworu litra letniej wody i kropelki płynu oraz wybraniu tej funkcji, urządzenie wypłucze większość pozostałości po owocach i warzywach.

Bezpieczny w użytkowaniu

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika blender został wyposażony w szereg zabezpieczeń. Blokada przed nieprawidłowym montażem zapewnia poprawną pracę blendera, a technologia ThermoFuse automatycznie kontroluje jego temperaturę pracy i zapobiega przegrzaniu się urządzenia. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają przesuwaniu się urządzenia po blacie. Grand Vitamine jest BPA free, czyli żaden element mający kontakt z jedzeniem nie zawiera potencjalnie szkodliwego Bisfenolu-A.

Łatwy w czyszczeniu

Blender kielichowy Zeegma Grand Vitamine jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Poza trybem automatycznego czyszczenia, urządzenie jest proste w montażu i demontażu elementów mających styczność z żywnością. Sprawia to, że bardzo łatwo można je umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Blender kielichowy Zeegma Grand Vitamine

Grand Vitamine na YouTube

Poznaj niesamowite możliwości blendera Grand Vitamine oglądając go w akcji na naszym filmie.

Specyfikacja
Więcej informacji
Moc nominalna800 W
Moc szczytowa1600 W
Regulacja prędkości3 tryby automatyczne + płynna regulacja prędkości
Antypoślizgowe nóżkiTak
Zabezpieczenie przeciw przegrzaniuTak
Zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażemTak
Mycie w zmywarceTak
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!